Zápis ukrajinských dětí do naší MŠ

Dne 9. 6. 2022 bude probíhat od 15:00 do 17:00 h. zápis dětí z Ukrajiny do naší mateřské školy.
9 червня 2022 року діти з України будуть зараховані до нашого садочка з 15:00 до 17:00.

Zápis dětí do naší MŠ

Dne 12. 5. 2022 bude probíhat od 13:00 do 17:00 hod. zápis dětí do naší mateřské školy ve třídě Hříbečků (přízemí školky)

PF 2022

Přejeme Vám vše, co se špatně balí, to jest klid, pohodu a zdraví! Hezké prožití večera splněných přání,  svátků vánočních a vše nejlepší v novém roce 2022 – Děti a zaměstnanci Mateřské školy Hlubočky – Mariánské Údolí

Drakiáda

Dne 15. 10. 2021 se konala v naší MŠ drakiáda. Paní učitelky vymyslely a nachystaly trasu, kterou děti sledovaly podle dodané mapy a také podle fáborků.

Den jako malovaný

Léto se k nám kvapem blíží a dny jsou jako malované a tak nezahálíme a s dětmi sluníčku pomáháme, aby nám bylo veselo a dny byly naplněné krásnými prožitky a zážitky.

U vody

Dnes jsme podnikli výpravu ke splavu, kde jsme s dětmi zkoumali, co se skrývá u vody pod kameny. Na břehu jsme pozorovali pavouky s kokony, žížaly a svinule.

Hrátky v přírodě

Letní počasí láká na hrátky v přírodě. Takto jsme si společně vytvořili hmatový chodník a vesele si užívali slunečního počasí.