PF 2023

Krásné a klidné prožití svátečních chvil, mnoho zdraví, štěstí a lásky v novém roce Vám přejí děti a zaměstnanci MŠ Hlubočky – Mariánské Údolí.

Objevování vlastního těla

Během týdne jsme objevovali a poznávali naše tělo a smysly. Při ranních hrách i řízených činnostech jsme procvičovali hmat, zrak, chuť i čich.

Drakiáda

Dne 15. 10. 2021 se konala v naší MŠ drakiáda. Paní učitelky vymyslely a nachystaly trasu, kterou děti sledovaly podle dodané mapy a také podle fáborků.

Den jako malovaný

Léto se k nám kvapem blíží a dny jsou jako malované a tak nezahálíme a s dětmi sluníčku pomáháme, aby nám bylo veselo a dny byly naplněné krásnými prožitky a zážitky.

U vody

Dnes jsme podnikli výpravu ke splavu, kde jsme s dětmi zkoumali, co se skrývá u vody pod kameny. Na břehu jsme pozorovali pavouky s kokony, žížaly a svinule.

Hrátky v přírodě

Letní počasí láká na hrátky v přírodě. Takto jsme si společně vytvořili hmatový chodník a vesele si užívali slunečního počasí.

Výlet do Horního dvoru u Luhačovic

Minulý školní rok nám pandemie neumožnila užít si školní výlet, ale letos se to povedlo! Po dlouhé a dobrodružné cestě směrem na Valašské vrchy jsme dorazili k našemu cíli na farmu „Horní dvůr“ nad Luhačovicemi.