Signál pomoci – znamení, které ti může pomoci

Toto jednoduché znamení rukou lze použít v průběhu videohovoru nebo při osobním kontaktu s jinou osobou. Ohrožená osoba si tak může pomocí neverbálního signálu přivolat pomoc, aniž by zanechala digitální či jinou stopu.

Cvičíme správný úchop tužky

Proč je správný úchop tak důležitý? Správný úchop bychom měli rozvíjet a korigovat již od prvních pokusů dítěte o kreslení. Děti se musí naučit spojit paleček s ukazováčkem a prostředníčkem, aby vznikla špetka. Ta pomáhá správně uchopit předměty, a to i pastelky. Postupným rozvojem kreslení se vytvářejí předpoklady pro budoucí správné psaní.

Pohádky na dobrou noc

Sbírka audio pohádek pro děti na dobrou noc. Klasické i méně známé pohádky namluvené profesionálními herci. Pomohou uspat vaše děti a rozvinou jejich představivost...