Čarování s bubeníky

Datum 26. 4. 2019 se do MŠ slétli čarodějové a čarodějnice, od rána probíhaly zkoušky zručnosti a čarodějnického umění (míchání lektvarů z léčivých bylin, poznávání pomocníků ze zvířecí říše, zapínání kabátu neviditelnosti, hledání dračího vejce podle hmatu apod.)

Odpoledne čekala kouzelnické učně maturita. Společně s rodiči skládali zkoušky z míchání slizu, letu na koštěti, vyčarování neviditelného pomocníka, prolézání pavučinou, probudily vodní vílu Rozárku, pomohli najít hadí košilku, poznávali koření do kouzelného lektvaru podle vůně apod.

V průběhu maturitního odpoledne probíhalo vyučování hromobití na bubny, za vedení nejvyššího kouzelníka Iva Batouška, ze školy čar a kouzel Jumping Drums.

Maturitní zkoušku z čar a kouzel splnili všechny děti i rodiče, za to je čekala odměna ve formě sladkostí. Tetky Čaramůry z kuchyně připravili báječné opečené klobásky a k tomu povzbuzující lektvar.

Akce byla podpořena z Projektu MŠMT Šablony II. Personální podpora MŠ.