Vesmírná odysea

Rakety, komety, hvězdy i planety, a jejich neznámí obyvatelé byli viděni 18. 2. 2014 na sále KD Na Letním.

Jako každý rok, tak i letos pořádala mateřská škola pro své děti a jejich rodiče karneval. Tentokrát na téma Vesmír. I když z počátku někteří rodiče nevěděli, co vymyslet, nakonec byl výsledek bombastický.

Fantazii se nekladly meze a tak vznikly nádherné masky, za které by se nemusel stydět ani Teodor Pištěk /známý návrhář kostýmů pro film Amadeus, uniformy pro Hradní stráž atd./.

Nejzdařilejší masky byly ohodnoceny porotou složenou ze všech přítomných rodičů. Odměnou byly tři nádherné dorty, které nám upekly šikovné maminky.

Na děti čekalo spoustu her, tanečků a také překvapení večera. Z Balónkové planety mezi nás přistál kejklíř Péťa, který děti učil nejen žonglovat, ale vyrobil každému balonkové zvířátko na přání.

Radost jistě udělala i bohatá tombola, za kterou děkujeme rodičům a sponzorům školy.

Výborný hudební doprovod nás v radosti a veselí dovedl až na konec zábavného odpoledne.

Karneval se letos povedl na jedničku už nyní přemýšlíme nad tématem příštího taškaření.

Pavlína Juráňová
Ředitelka mateřské školy