Drakiáda trochu jinak

Dne 7. 10. 2015 proběhla v Mateřské škole  v Mariánském Údolí „Drakiáda trochu jinak“.

V úvodu na děti čekalo překvapení v podobě představení Tetin z Brna, které děti rozveselily a rozehřály tancem i písněmi. Poté si děti s rodiči měly možnost vyrobit malého papírového dráčka a obejít s ním různá zábavná stanoviště v rámci zahrady mateřské školy.

Na děti tu čekalo hledání dračího zubu v písku, hod na cíl do drakovy pusy, navázání mašle na drakův ocas, chůze se zavázanýma očima podél dračího ocasu a jiné „dračí“ úkoly. Za každý splněný úkol děti dostaly mašličku, kterou ozdobily ocas vyrobeného dráčka. Po celou dobu akce byl k dispozici horký čaj na zahřátí.

Do konce tohoto roku nás čekají další akce jako je Mikulášská nebo Vánoční nadílka. Především pak zveme všechny rodiče na slavnostní rozsvěcení Vánočního stromečku dne 12. 12. 2015 na 15:00, kde bude 3. třída Včeliček zpívat koledy.