Putování s čápem Řehořem

V průběhu jednoho týdne si děti mohly projít Řehořovou stezkou a vyzkoušet si různé dovednosti. Doma zase pekly bábovku, vyráběly čápy a velikonoční kraslice.

Týdenní projekt s jarní a velikonoční tématikou jsme zakončili ve čtvrtek na 1. apríla.

Tento den byl opravdu nádherný, svítilo a hřálo sluníčko jako v létě. Ještě více byl tento den prozářen sluníčky v očích našich dětí, když si průběžně celý den, přicházely pro zasloužené odměny.

Všichni jsme byli rádi, že se zase po dlouhé době odloučení vidíme. Děti přinesly čápu Řehořovi do hnízdy družku Marušku a než přišel večer, měly kolem sebe i houf malých čápat.

Protože se blížily velikonoční svátky, nazdobili jsme naši kroucenou lísku vyrobenými kraslicemi.

Velice děkujeme rodičům za kladné ohlasy a za to, že se zapojili a vyrobili společně s dětmi tolik krásy.